Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
CICA Creative Commons License 1999-03-21 00:11:49 39
Nos, ha az igazi kérdésről kéne szólni, én röviden és tömören csak annyit mondhatnék, hogy azért, mert van egyéniségük...és mert megtűrnek minket maguk mellett.... :-)
Előzmény:
Cini Creative Commons License 1999-03-01 21:57:08 38
CICA: en nem azt mondtam, hogy nem tetszik a tema, sot! Kifejezetten tetszik, csak azt nem ertem, hogyan tudott igy elkanyarodni a beszelgetes! Mellesleg ezt hivjak 'off'-nak, nem?
En pl. nagyon kivancsi lennek, hogyan velekednek a T. holgyek es urak a topik igazi kerdeserol!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!