Keresés

Részletes keresés

SHReK Creative Commons License 2002-07-01 20:30:42 59
én is így gondoltam.

A hozzászólás:
BZso Creative Commons License 2002-07-01 16:04:27 58
Az utobbi idoben inkabb pufogtam, de most jojjon egy kis science.

Eloszor valoban jo lenne eldonteni, hogy ki mivel foglalkozzon. A nagyok a feladatokhoz felelosoket es hataridoket is szoktak rendelni. A felelos persze nem azt jelenti, hogy o hajtja vegre - hanem azt, hogy neki kell felugyelni a folyamatot (a vegrehajtashoz aztan lehet meg tovabbi eroforrasokat allokalni). Nem art, ha a feladat kezzelfoghato meretu, a hatarido pedig viszonylag rovid. A nem megfoghato feladatok es a hosszu hataridok nincsenek tul jo hatassal a hatekonysagra...

Eleinte erdemes brain-storming jellegu megbeszeleseket tartani, de a lenyeget jobb, ha mindenki kulon-kulon dolgozza ki (elegge dragaba kerulne, ha 5-6 ember tobb orai munkajat venne el egyetlen problema elemzese). Az osszejovetelek celja inkabb a haladas ellenorzese es az ujabb celok kituzese.

Mi az elkeszult dokumentumokat egy megfelelo csoportmunka szoftveren keresztul vetettuk ala a review ciklusnak. Mindenki hozza- es belefirkalt az anyagba, a tulajdonos pedig probalta konszolidalni a dolgokat. Ez a modell az interneten is megy - nem hiszem, hogy egy ilyen weblap annyira titkos adatokat tartalmazna, hogy minden sorat titkositani kellene.

Szerintem az otletroham eleinte mukodott itt, a topicban is. Talan ezt folytatni kellene es elobb-utobb ossze kellene, hogy alljon egy konszolidalt tartalomjegyzek.

Előzmény:
SHReK Creative Commons License 2002-07-01 14:04:28 57
hát én mongyuk gyöngyösi vagyok. talán nincs túl messze, de nemtom, mikor érnék rá odamenni. Megmár nincs diákom egy éve :(
SZVSZ akkor kellene találk, ha már eldöntöttük, ki mit csinál és megvan az is, hogy az egész honlapon minek kell lennie. Én nemtok scriptet írni, azt másnak kéne (a társam meg be van havazva és nemigen tud rá időt szakítani) Max egy "Keresés"-t írnék meg, de komolyabbat nem, ha nagy adatbázisháttér van, akkor pláne, ebben sok segítségre szorulnék, amit most itthonról nem kaphatok meg :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!