Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2002-07-01 17:22:09 119
A legtöbb szűrő mindkét oldala menetes.
Az előtét lencséket (főleg a nagylátót) nem tartanám szerencsésnek eltávolítani az objektívtől.
Persze érdemes kipróbálni, hátha.... Ha gép/szűrő/előtét állásban is éles és torzításmentes képet ad akkor OK.

Százbolha

A hozzászólás:
PirosBp Creative Commons License 2002-07-01 15:59:53 118
A tanácsotokra lenne szükségem! Az Olympus E10-hez szeretnék szűrőket, de csak a makro és a normál objektívre lehetne elérhető áron vásárolni, viszont nékem a telére és a nagylátóra is kellene. Valaki azt javasolta (de ő is hozzám hasonlóan nem ért hozzá), hogy a fixre vegyek csak szűrőt és úgy használjam az előtétlencséket. Kérdem én, hogyan lehet ezt megoldani fizikailag, mert ha jól sejtem, a szűrők is csak a lencse felé menetesek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!