|
|
|
|
 |
Százbolha
2002-07-01 17:22:09
|
119
|
A legtöbb szűrő mindkét oldala menetes.
Az előtét lencséket (főleg a nagylátót) nem tartanám szerencsésnek eltávolítani az objektívtől.
Persze érdemes kipróbálni, hátha.... Ha gép/szűrő/előtét állásban is éles és torzításmentes képet ad akkor OK.
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
PirosBp
2002-07-01 15:59:53
|
118
|
| A tanácsotokra lenne szükségem! Az Olympus E10-hez szeretnék szűrőket, de csak a makro és a normál objektívre lehetne elérhető áron vásárolni, viszont nékem a telére és a nagylátóra is kellene. Valaki azt javasolta (de ő is hozzám hasonlóan nem ért hozzá), hogy a fixre vegyek csak szűrőt és úgy használjam az előtétlencséket. Kérdem én, hogyan lehet ezt megoldani fizikailag, mert ha jól sejtem, a szűrők is csak a lencse felé menetesek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|