Keresés

Részletes keresés

SHReK Creative Commons License 2002-07-01 14:04:28 57
hát én mongyuk gyöngyösi vagyok. talán nincs túl messze, de nemtom, mikor érnék rá odamenni. Megmár nincs diákom egy éve :(
SZVSZ akkor kellene találk, ha már eldöntöttük, ki mit csinál és megvan az is, hogy az egész honlapon minek kell lennie. Én nemtok scriptet írni, azt másnak kéne (a társam meg be van havazva és nemigen tud rá időt szakítani) Max egy "Keresés"-t írnék meg, de komolyabbat nem, ha nagy adatbázisháttér van, akkor pláne, ebben sok segítségre szorulnék, amit most itthonról nem kaphatok meg :(

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2002-07-01 12:09:24 56
Bocsi mindenki.. nem voltam netkozelben, ma reggel meg elarasztottak munkaval:(( Meg tuloraznom is kell... Mit szolnatok hozza, ha valamikor osszefutnank? Felteve, hogy itt mindenki budapesti... en a heten minden delutan raerek 4 ora utan... Azt hiszem sokkal tobb ertelme lenne, ha szemelyesen beszelhetnenk meg mindent...

Mit szoltok hozza?
(Este es delutan mar nem hasznalom a netet.. a 150 Ft nekem olyan mintha nem is lenne, mert 10 percenkent megszakad a vonalam:(((( Alig varom aug 1-et... akkor legalabb (sajna csak ejfel utan, de legalabb kb. elfogadhato aron tudok majd netezni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!