|
|
|
|
 |
RUMcájsz
2002-06-29 23:18:47
|
220
|
http://www.sealife-cameras.com/
uff én beszéltem |
|
A hozzászólás:
 |
RUMcájsz
2002-06-29 23:13:45
|
219
|
Szia DEL_!
Azért ne add fel ilyen könnyen! Nekem elég jól bevált a SeaLife Reefmaster külső vakuja. Ennek az ára szerintem reális, kb 70e Ft tokkal és vonóval és tartókarral. Ez is slave vaku, tehát használható bármilyen géppel amire fel tudod fogatni. Az eredeti gépen egy kis tükör veri a beépített vaku fényét a külső vakuba, ez a tükör még a hóesés effektet is segít megelőzni, mert nem engedi, hogy az objektívhez közeli vaku szembekapja a lebegő szemcséket...
Szóval ezt lehet kapni kis hazánkban is több boltban, még használtan is...(ócsóér!)
Ennyi
RUM |
|
Előzmény:
 |
Del__
2002-06-19 00:26:03
|
217
|
Hali CáPeti!
Igazad volt, csak a vaku magában annyi mint a gép (kb. 125, és akkor még nem beszéltünk a talpról + a vakukarról...). Úgyhogy egyelőre kimarad a vaku, megnézzük mit tudunk csinálni nélküle - legfeljebb majd besegít a Photoshop...:)
ps: köszi a címet, sokat segített |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|