|
|
|
|
 |
Képkovács
2002-06-30 08:44:29
|
113
|
Ha egy új árát nézzük, akkor semmi gond az árral :-)
Ha nem használod, akkor örülnék neki, és kössz.
Képkovács |
|
A hozzászólás:
 |
Free Bird
2002-06-29 22:00:49
|
111
|
Nem tudtam! Azt hittem, 2500 volt a Te licited és valaki eléd vágott!
Figyuzz, ha sokallod nem kell átvenni, majd csak használom valamire. Majd töltök vele Kolbász Békéscsabán... :-) |
|
Előzmény:
 |
Képkovács
2002-06-29 13:06:28
|
110
|
| Hát kedves tőled! -de 2750-nel én voltam előtted a licitben, így végül "felverted" kicsit az árat :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|