|
|
|
|
 |
Free Bird
2002-06-29 22:00:49
|
111
|
Nem tudtam! Azt hittem, 2500 volt a Te licited és valaki eléd vágott!
Figyuzz, ha sokallod nem kell átvenni, majd csak használom valamire. Majd töltök vele Kolbász Békéscsabán... :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Képkovács
2002-06-29 13:06:28
|
110
|
| Hát kedves tőled! -de 2750-nel én voltam előtted a licitben, így végül "felverted" kicsit az árat :-) |
|
Előzmény:
 |
Free Bird
2002-06-28 23:11:48
|
108
|
Én meg csak azt szeretném tudni, hogy ha megveszem a szűrőt, miért nem tartalmazza a csomagolás az általad megadott kategóriákat?
Vagy tévednék? Van Hoya polárom, cirkuláris polárom is, meg UV-m is, de nem találok ilyen kategóriákat sem a dobozon, sem a foglalaton.
A filmbefűzőt nekem itélte a Soós aukció, attól tartottam, hogy elviszi más, ezért 3/4 5 előtt már bejelentkeztem és egy véletlen kattintással licitáltam is. Ezt a lépést csak az utolsó percre terveztem, de akkor meg lefagyott az enternet szervere. Lényeg az, ha kell átadom, mert végül is Neked akartam megszerezni. 3000 Ft volt a licit vége, ennyi az ára. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|