Keresés

Részletes keresés

halcsávó Creative Commons License 2002-06-27 08:57:42 1
konkrétan nem neck sprain, majdnem OFF, de az ex-gitáros zenekara (replugged) szombaton a süsiben játszik. ennyi.
A hozzászólás:
TiB_ Creative Commons License 2002-06-26 22:27:59 0
Nem 0-ak a sracok:)
Előzmény:
TiB_ Creative Commons License 2002-06-26 22:27:38 -
Udv. A Neck Sprain a kedvenc hazai zenekarom. Regota tervezem hogy nyitok nekik egy topicot mert megerdemlik! Eddig 2 albumuk jott ki es utbon van a 3.ik! A nagyobb fesztivalokon meglehet tekiniteni oket. Szigeten az Immortal elott lepnek fel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!