|
|
|
|
 |
halcsávó
2002-06-27 08:57:42
|
1
|
| konkrétan nem neck sprain, majdnem OFF, de az ex-gitáros zenekara (replugged) szombaton a süsiben játszik. ennyi. |
|
A hozzászólás:
 |
TiB_
2002-06-26 22:27:59
|
0
|
| Nem 0-ak a sracok:) |
|
Előzmény:
 |
TiB_
2002-06-26 22:27:38
|
-
|
Udv. A Neck Sprain a kedvenc hazai zenekarom. Regota tervezem hogy nyitok nekik egy topicot mert megerdemlik! Eddig 2 albumuk jott ki es utbon van a 3.ik! A nagyobb fesztivalokon meglehet tekiniteni oket. Szigeten az Immortal elott lepnek fel.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|