Keresés

Részletes keresés

BZso Creative Commons License 2002-06-27 11:22:32 50
Szia!

Szerintem egy weblap a rajta található információktól lesz igazán jó. A design és a működés is fontos - de önmagában haszntalan.
Infó gyűjtéshez, cikkek, képek összehozásához pedig minél több segítőre lenne szükség.

Szóval, welcome...

A hozzászólás:
nyuszama Creative Commons License 2002-06-26 21:58:07 49
Sziasztok!
Én sajna nem igazán értek a weblap készítéséhez, de ha tudtok használni egy ilyen számítástechnikában nem igazán jártas emberkét, akkor szívesen segítek.
Én tegnap az Europarkban és a Böszörményi úton néztem meg a kis gombóckákat és a következőket tapasztaltam:
Europark:
- három nyuszi van és egy nagy ketrecben laknak :))
- a csinek már kisebb, de kétszintes ketrecben vannak (úgy tudom, azt szeretik) és egyben csak két állatka van
- a ventillátor az eladópultnál van :((
- az épületben elég jól működik a légkondi :))
- mi régebben vettünk ott két halat és a 23-ból 8 maradt életben
Böszörményi út:
- három nyuszi van egy viszonlag kicsi ketrecben, szegények éppen elférnek benne :(((
- a madarak túl kicsi kalitkában vannak
- az üzlet légkondis és az eladó nagyon szereti az állatokat. Szerintem a tulaj nem engedi a nagyobb lakásokat az állatoknak.
Ezek voltak a tapasztalataim. Még az előző héten benéztem az Árkádban lévő állatkereskedésbe is, de ott csak a malackákat néztem meg és ők egy nagy elkerített részen ugrálhatnak. Mást ott nem figyeltem meg, mert nagyon siettem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!