|
|
|
|
 |
Tie
2002-06-26 20:52:55
|
91
|
Vonzódom a B+W-hez. A két betű sok olyasmire enged következtetni, amit amúgy is szeretek. B+W, mint Black+White, azaz fekete-fehér, képek, vagy mint B&W, mint bődületesen jó hangsugárzók. :)
Egyébként az a kevés szűrőm, ami van, nagy része B+W. Először vettem egy-két Hamát, nem igazán voltam tisztában ilyesmivel. Aztán beszédültem a Pálvölgyibe, ott ajánlotta az egyik srác a B+W szűrőket, meg adott egy katalógust is róluk. Aztán azóta B+W-t veszek - meg hát hallottam is itt-ott, hogy a szűrők elitje. |
|
A hozzászólás:
 |
HGyuri
2002-06-26 19:38:02
|
90
|
| Üdv a Rolls Royce (B+W) rajongók táborában ;-) |
|
Előzmény:
 |
Tie
2002-06-26 19:08:05
|
89
|
| Vettem egy B+W Cirk Polárt, 23pénz volt. Holnap meg veszek egy sima UV-t, az ha jól emlékszem, 6ezer. Részemről ennyi egyelőre. Köszi a tippeket! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|