Keresés

Részletes keresés

Tie Creative Commons License 2002-06-26 20:52:55 91
Vonzódom a B+W-hez. A két betű sok olyasmire enged következtetni, amit amúgy is szeretek. B+W, mint Black+White, azaz fekete-fehér, képek, vagy mint B&W, mint bődületesen jó hangsugárzók. :)

Egyébként az a kevés szűrőm, ami van, nagy része B+W. Először vettem egy-két Hamát, nem igazán voltam tisztában ilyesmivel. Aztán beszédültem a Pálvölgyibe, ott ajánlotta az egyik srác a B+W szűrőket, meg adott egy katalógust is róluk. Aztán azóta B+W-t veszek - meg hát hallottam is itt-ott, hogy a szűrők elitje.

A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-06-26 19:38:02 90
Üdv a Rolls Royce (B+W) rajongók táborában ;-)
Előzmény:
Tie Creative Commons License 2002-06-26 19:08:05 89
Vettem egy B+W Cirk Polárt, 23pénz volt. Holnap meg veszek egy sima UV-t, az ha jól emlékszem, 6ezer. Részemről ennyi egyelőre. Köszi a tippeket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!