Keresés

Részletes keresés

HGyuri Creative Commons License 2002-06-26 19:38:02 90
Üdv a Rolls Royce (B+W) rajongók táborában ;-)
A hozzászólás:
Tie Creative Commons License 2002-06-26 19:08:05 89
Vettem egy B+W Cirk Polárt, 23pénz volt. Holnap meg veszek egy sima UV-t, az ha jól emlékszem, 6ezer. Részemről ennyi egyelőre. Köszi a tippeket!
Előzmény:
Tie Creative Commons License 2002-06-26 16:25:18 88
Puhatolódzásképp feltelefonáltam a Pálvölgyit. 58-as Hoya UV+CP - 39900.-

Na ez az, ami nem lesz nekem. :)

B+W 55-ös polár 13-23-27e (bevonattól függ).
Lesz egy ilyen, meg egy UV, aztán jónapot.

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!