|
|
|
|
 |
HGyuri
2002-06-26 19:38:02
|
90
|
| Üdv a Rolls Royce (B+W) rajongók táborában ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
Tie
2002-06-26 19:08:05
|
89
|
| Vettem egy B+W Cirk Polárt, 23pénz volt. Holnap meg veszek egy sima UV-t, az ha jól emlékszem, 6ezer. Részemről ennyi egyelőre. Köszi a tippeket! |
|
Előzmény:
 |
Tie
2002-06-26 16:25:18
|
88
|
Puhatolódzásképp feltelefonáltam a Pálvölgyit. 58-as Hoya UV+CP - 39900.-
Na ez az, ami nem lesz nekem. :)
B+W 55-ös polár 13-23-27e (bevonattól függ).
Lesz egy ilyen, meg egy UV, aztán jónapot.
Mindenkinek köszönöm a segítséget! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|