|
|
|
|
 |
Képkovács
2002-06-27 08:36:50
|
92
|
"Puhatolódzásképp feltelefonáltam a Pálvölgyit. 58-as Hoya UV+CP - 39900.- "
Ugyanerre azért kaphattál volna 34 800 Ft-os árat is, ha nem oda telefonálsz először.
Még annyit tennék hozzá, hogy ez a kombó HOYA-ban egy felső kategóriás CP és egy csúcskategóriás UV szűrő kombinációja. Külön számítva az árakat CP=26 + UV=14 40 pénz helyett a kombo ára 34.8 pénz és a tubusa 5+5 mm helyett csak 5 mm magas, ami nagy látószögnél nem egy utolsó szempont. Amit megvettél 23 + X pénzért, az egy paraszthajszállal lejjebb lévő kategória.
Ha valaki nem ragaszkodik hozzá, hogy "Rolls Royce"-nak legyenek titulálva a szűrői, pusztán beéri a csúcsminőséggel is, az nyugodtan puhatolódzhat HOYA üvegekből készült termékek iránt is (Ha a LEICA-nak jó alapanyag optika gyártáshoz, akkor talán szűrőnek sem utolsó :-))
Ilyenben viszonylag jó árakat tudok. |
|
 |
Tie
2002-06-26 19:08:05
|
89
|
| Vettem egy B+W Cirk Polárt, 23pénz volt. Holnap meg veszek egy sima UV-t, az ha jól emlékszem, 6ezer. Részemről ennyi egyelőre. Köszi a tippeket! |
|
A hozzászólás:
 |
Tie
2002-06-26 16:25:18
|
88
|
Puhatolódzásképp feltelefonáltam a Pálvölgyit. 58-as Hoya UV+CP - 39900.-
Na ez az, ami nem lesz nekem. :)
B+W 55-ös polár 13-23-27e (bevonattól függ).
Lesz egy ilyen, meg egy UV, aztán jónapot.
Mindenkinek köszönöm a segítséget! |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|