Keresés

Részletes keresés

Képkovács Creative Commons License 2002-06-27 08:36:50 92
"Puhatolódzásképp feltelefonáltam a Pálvölgyit. 58-as Hoya UV+CP - 39900.- "

Ugyanerre azért kaphattál volna 34 800 Ft-os árat is, ha nem oda telefonálsz először.
Még annyit tennék hozzá, hogy ez a kombó HOYA-ban egy felső kategóriás CP és egy csúcskategóriás UV szűrő kombinációja. Külön számítva az árakat CP=26 + UV=14 40 pénz helyett a kombo ára 34.8 pénz és a tubusa 5+5 mm helyett csak 5 mm magas, ami nagy látószögnél nem egy utolsó szempont. Amit megvettél 23 + X pénzért, az egy paraszthajszállal lejjebb lévő kategória.
Ha valaki nem ragaszkodik hozzá, hogy "Rolls Royce"-nak legyenek titulálva a szűrői, pusztán beéri a csúcsminőséggel is, az nyugodtan puhatolódzhat HOYA üvegekből készült termékek iránt is (Ha a LEICA-nak jó alapanyag optika gyártáshoz, akkor talán szűrőnek sem utolsó :-))
Ilyenben viszonylag jó árakat tudok.

Tie Creative Commons License 2002-06-26 19:08:05 89
Vettem egy B+W Cirk Polárt, 23pénz volt. Holnap meg veszek egy sima UV-t, az ha jól emlékszem, 6ezer. Részemről ennyi egyelőre. Köszi a tippeket!
A hozzászólás:
Tie Creative Commons License 2002-06-26 16:25:18 88
Puhatolódzásképp feltelefonáltam a Pálvölgyit. 58-as Hoya UV+CP - 39900.-

Na ez az, ami nem lesz nekem. :)

B+W 55-ös polár 13-23-27e (bevonattól függ).
Lesz egy ilyen, meg egy UV, aztán jónapot.

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2002-06-26 14:11:40 87
Meg sok pénzt. :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!