|
|
|
|
 |
Tie
2002-06-26 16:25:18
|
88
|
Puhatolódzásképp feltelefonáltam a Pálvölgyit. 58-as Hoya UV+CP - 39900.-
Na ez az, ami nem lesz nekem. :)
B+W 55-ös polár 13-23-27e (bevonattól függ).
Lesz egy ilyen, meg egy UV, aztán jónapot.
Mindenkinek köszönöm a segítséget! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Tie
2002-06-26 11:16:39
|
85
|
Tudom. Valamilyen szinten én is így vagyok vele, a 35-80as objektíven is van egy egyszerű UV mindíg. Nem is fotóztam még nélküle, úgyhogy nem is tudom, milyen lenne a kép, ha nem volna rajta. Majd görögországban kipróbálom a tengerparton vele is, meg nélküle is.
Mindenesetre most a teléhez akarok valamit. Legalább egy polárt.
Ma délután asszem beugrom a Pálvölgyibe, aztán meglátom, hogy mi lesz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|