Keresés

Részletes keresés

Tie Creative Commons License 2002-06-26 16:25:18 88
Puhatolódzásképp feltelefonáltam a Pálvölgyit. 58-as Hoya UV+CP - 39900.-

Na ez az, ami nem lesz nekem. :)

B+W 55-ös polár 13-23-27e (bevonattól függ).
Lesz egy ilyen, meg egy UV, aztán jónapot.

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2002-06-26 14:11:40 87
Meg sok pénzt. :-)))
Előzmény:
Tie Creative Commons License 2002-06-26 11:16:39 85
Tudom. Valamilyen szinten én is így vagyok vele, a 35-80as objektíven is van egy egyszerű UV mindíg. Nem is fotóztam még nélküle, úgyhogy nem is tudom, milyen lenne a kép, ha nem volna rajta. Majd görögországban kipróbálom a tengerparton vele is, meg nélküle is.

Mindenesetre most a teléhez akarok valamit. Legalább egy polárt.

Ma délután asszem beugrom a Pálvölgyibe, aztán meglátom, hogy mi lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!