Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-06-26 11:41:30 265
a 6-oshoz:
Nézd meg, hogy a negatívodon van-e részlet a kiégett részeken. Ha van, akkor menthető, ha ott sincs, akkor nincs mese, menni kell, és csinálni még egy képet.
Ebben az esetben a kitakarás eléggé nehézkes móka lesz :-) Szkenneléssel, és gépi utómunkával, lehet, hogy egyszerűbb lenne...
Előzmény:
azazell0 Creative Commons License 2002-06-18 22:39:07 263
http://kep.tar.hu/azazell0/index.phtml?aid=27522940

lécciléccilécci nézzétek meg többen, meg írjatok róla is valamit!

már lent írtam a képekről megjegyzéseket (227)

bónusz kérdés: mindenféle ff kézi laborálási trükkel (kitakarás, stb...?) nem menthető meg a nagyon jól sikerült, de felül reménytelenül kiégett 6-os? (ha nem, még a végén elmegyek ugyanoda, és megcsinálom mégegyszer ugyanazt a képet...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!