|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
HGyuri
2002-06-26 11:41:30
|
265
|
a 6-oshoz:
Nézd meg, hogy a negatívodon van-e részlet a kiégett részeken. Ha van, akkor menthető, ha ott sincs, akkor nincs mese, menni kell, és csinálni még egy képet.
Ebben az esetben a kitakarás eléggé nehézkes móka lesz :-) Szkenneléssel, és gépi utómunkával, lehet, hogy egyszerűbb lenne... |
|
Előzmény:
 |
azazell0
2002-06-18 22:39:07
|
263
|
http://kep.tar.hu/azazell0/index.phtml?aid=27522940
lécciléccilécci nézzétek meg többen, meg írjatok róla is valamit!
már lent írtam a képekről megjegyzéseket (227)
bónusz kérdés: mindenféle ff kézi laborálási trükkel (kitakarás, stb...?) nem menthető meg a nagyon jól sikerült, de felül reménytelenül kiégett 6-os? (ha nem, még a végén elmegyek ugyanoda, és megcsinálom mégegyszer ugyanazt a képet...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|