|
|
|
|
 |
HGyuri
2002-06-26 11:29:01
|
86
|
| valami nyugtató pirulát vigyél :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Tie
2002-06-26 11:16:39
|
85
|
Tudom. Valamilyen szinten én is így vagyok vele, a 35-80as objektíven is van egy egyszerű UV mindíg. Nem is fotóztam még nélküle, úgyhogy nem is tudom, milyen lenne a kép, ha nem volna rajta. Majd görögországban kipróbálom a tengerparton vele is, meg nélküle is.
Mindenesetre most a teléhez akarok valamit. Legalább egy polárt.
Ma délután asszem beugrom a Pálvölgyibe, aztán meglátom, hogy mi lesz. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|