Keresés

Részletes keresés

Tie Creative Commons License 2002-06-26 11:16:39 85
Tudom. Valamilyen szinten én is így vagyok vele, a 35-80as objektíven is van egy egyszerű UV mindíg. Nem is fotóztam még nélküle, úgyhogy nem is tudom, milyen lenne a kép, ha nem volna rajta. Majd görögországban kipróbálom a tengerparton vele is, meg nélküle is.

Mindenesetre most a teléhez akarok valamit. Legalább egy polárt.

Ma délután asszem beugrom a Pálvölgyibe, aztán meglátom, hogy mi lesz.

A hozzászólás:
Koen_brader Creative Commons License 2002-06-26 07:33:11 82
Tie: mielott vasarolnal, tudnod kell arrol, hogy sok fotos szamara az UV szuro pusztan a lencse mechanikai vedelmet szolgalja. lasd itt meg itt, foleg P Greenspun valaszat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!