Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-06-25 16:31:31 47
SHReK is felajanlotta a segitseget, ha visszaolvasol... tarhelyet is tudna adni, ugyhogy ... nem lesz itt gond szerintem :))))

Na megyek...vege a munkaidonek:)) Otthonrol megint felmaszok a forumokra... amig meg megtehetem:)))))

Semmi hir ujabb feketelistas kereskedesekrol, vagy megmentett kis szormokokrol? Szerencsere ma mar teljesen turheto volt az ido:))))

A hozzászólás:
BZso Creative Commons License 2002-06-25 16:25:17 46
Video - nekem van kameram is es megvan a PC oldali resz is hozza (kabel, kartya, szoftverek). Amennyire tudom az ilyen kabelek szabvanyosak (FireWire), igy sokfeke kamerahoz jok. Igaz, csak most kezdek ismerkedni a digitalis videozassal, de valahogy mindent el kell kezdeni...

Ha a szerver oldalon megvannak a megfelelo eszkozok , akkor egy ilyen kerdes-felelet tortenet program reszet nem tul nehez osszehozni (szerintem az igazi nehezseg a megfelelo kerdes-valasz sorozat kitalalasaban es a felulet osszehozasaban van).

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2002-06-25 15:36:34 44
Remek... en meg a designban vagyok inkabb otthon.. a honlapkeszitesi ismereteim kimerulnek a Dreamweaverben es a sima html cuccosokban... De ami a design reszt illeti, azzal szivesen jatszadozom...

Ami a videokat illeti... van digit. kameram, csak nincs meg hozza kabelem amiven szerkeszteni tudnek... de kazettara fel tudnank venni sok mindent es azt valahol szerintem meg is tudnank vagni stb.. van itt egy topik a digit. kamerakrol, szerintem onnan tutira be lehet szervezni valakit.

Igazandibol en is egy kerdezz-felelek jatek hive lennek... ezt Te meg tudod csinalni? En sajna nem. (Bar hatarozottan erdekelne, hogyan is mukodik ez...)

Jovo heten IRL tali minden lelkes erdeklodonek???

(van egyebkent egy lany, nehany honapja beszeltunk arrol, hogy csinalni kellene egy kozos weblapot.. a lany most akar allatkereskedest nyitni... allitolag eszmeletlen mennyisegu anyagot szedett mar ossze.. megprobalom elerni es idecsalni a forumra:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!