|
|
|
|
 |
BZso
2002-06-25 16:25:17
|
46
|
Video - nekem van kameram is es megvan a PC oldali resz is hozza (kabel, kartya, szoftverek). Amennyire tudom az ilyen kabelek szabvanyosak (FireWire), igy sokfeke kamerahoz jok. Igaz, csak most kezdek ismerkedni a digitalis videozassal, de valahogy mindent el kell kezdeni...
Ha a szerver oldalon megvannak a megfelelo eszkozok , akkor egy ilyen kerdes-felelet tortenet program reszet nem tul nehez osszehozni (szerintem az igazi nehezseg a megfelelo kerdes-valasz sorozat kitalalasaban es a felulet osszehozasaban van).
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2002-06-25 15:36:34
|
44
|
Remek... en meg a designban vagyok inkabb otthon.. a honlapkeszitesi ismereteim kimerulnek a Dreamweaverben es a sima html cuccosokban... De ami a design reszt illeti, azzal szivesen jatszadozom...
Ami a videokat illeti... van digit. kameram, csak nincs meg hozza kabelem amiven szerkeszteni tudnek... de kazettara fel tudnank venni sok mindent es azt valahol szerintem meg is tudnank vagni stb.. van itt egy topik a digit. kamerakrol, szerintem onnan tutira be lehet szervezni valakit.
Igazandibol en is egy kerdezz-felelek jatek hive lennek... ezt Te meg tudod csinalni? En sajna nem. (Bar hatarozottan erdekelne, hogyan is mukodik ez...)
Jovo heten IRL tali minden lelkes erdeklodonek???
(van egyebkent egy lany, nehany honapja beszeltunk arrol, hogy csinalni kellene egy kozos weblapot.. a lany most akar allatkereskedest nyitni... allitolag eszmeletlen mennyisegu anyagot szedett mar ossze.. megprobalom elerni es idecsalni a forumra:)) |
|
Előzmény:
 |
BZso
2002-06-25 12:58:22
|
43
|
Nekem tetszik a lap struktúrája!
Bevezetésként leszögezném, hogy nem vagyok weblapok szerkesztésében jártas, csak néhány belső (céges) cuccott hoztam eddig össze (azok is mind dinamikus - perl, php, Zope alapú cuccok voltak és a lényeg az általuk funkción és nem pedig a megjelenésen volt) - ezért lehet, hogy hülyeségeket mondok.
Az én szemeim előtt még mindig valamilyen kérdez-felelek játék van, ahol a látogató megvezetve (de nem az orránál fogva) eljutna oda, hogy milyen állat lenne jó neki vagy éppen ahhoz, hogy egy adott állat esetén milyen változtatásokra kell felkészülnie.
Hogy folytatás is legyen: sok kép, esetleg hangok és rövid, tömör videók is. Nekem a csineknél nagyon bejöttek azok az oldalak, ahol meg tudtam hallgatni az egyes hangokat - és leírták azt is, hogy mikor adják ki ezeket.
Egy kis technikai dolog: a sok multimédia mellett sem szabad megfeledkezni arról, hogy legtöbben (sajnos) még mindig nem kábelnet vagy ADSL kapcsolaton keresztül böngészik a hálózatot. Jó, ha a site egyszerű modemes kapcsolattal is élvezhető. Most olvasok egy könyvet a web-ergonómiáról, ami eléggé érdekes (és sokban alátámasztja az én tapasztalataimat is).
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|