Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-06-25 15:36:34 44
Remek... en meg a designban vagyok inkabb otthon.. a honlapkeszitesi ismereteim kimerulnek a Dreamweaverben es a sima html cuccosokban... De ami a design reszt illeti, azzal szivesen jatszadozom...

Ami a videokat illeti... van digit. kameram, csak nincs meg hozza kabelem amiven szerkeszteni tudnek... de kazettara fel tudnank venni sok mindent es azt valahol szerintem meg is tudnank vagni stb.. van itt egy topik a digit. kamerakrol, szerintem onnan tutira be lehet szervezni valakit.

Igazandibol en is egy kerdezz-felelek jatek hive lennek... ezt Te meg tudod csinalni? En sajna nem. (Bar hatarozottan erdekelne, hogyan is mukodik ez...)

Jovo heten IRL tali minden lelkes erdeklodonek???

(van egyebkent egy lany, nehany honapja beszeltunk arrol, hogy csinalni kellene egy kozos weblapot.. a lany most akar allatkereskedest nyitni... allitolag eszmeletlen mennyisegu anyagot szedett mar ossze.. megprobalom elerni es idecsalni a forumra:))

A hozzászólás:
BZso Creative Commons License 2002-06-25 12:58:22 43
Nekem tetszik a lap struktúrája!

Bevezetésként leszögezném, hogy nem vagyok weblapok szerkesztésében jártas, csak néhány belső (céges) cuccott hoztam eddig össze (azok is mind dinamikus - perl, php, Zope alapú cuccok voltak és a lényeg az általuk funkción és nem pedig a megjelenésen volt) - ezért lehet, hogy hülyeségeket mondok.

Az én szemeim előtt még mindig valamilyen kérdez-felelek játék van, ahol a látogató megvezetve (de nem az orránál fogva) eljutna oda, hogy milyen állat lenne jó neki vagy éppen ahhoz, hogy egy adott állat esetén milyen változtatásokra kell felkészülnie.

Hogy folytatás is legyen: sok kép, esetleg hangok és rövid, tömör videók is. Nekem a csineknél nagyon bejöttek azok az oldalak, ahol meg tudtam hallgatni az egyes hangokat - és leírták azt is, hogy mikor adják ki ezeket.

Egy kis technikai dolog: a sok multimédia mellett sem szabad megfeledkezni arról, hogy legtöbben (sajnos) még mindig nem kábelnet vagy ADSL kapcsolaton keresztül böngészik a hálózatot. Jó, ha a site egyszerű modemes kapcsolattal is élvezhető. Most olvasok egy könyvet a web-ergonómiáról, ami eléggé érdekes (és sokban alátámasztja az én tapasztalataimat is).

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2002-06-25 12:23:15 40
Hmmm.... lap... Ok... akkor tehat kezdjuk el kialakitani a strukturajat, menurendszeret. Szepen felepitgetjuk...

Ok... nezzuk, mi legyen benne...

0. Nyitolap...
1. Hazai kinalat, a kisallatok jellemzoi tablazatba foglalva ..higy nehogy atverjen valakit az elado
2. Milyen allatot erdemes venni (na ide jonnek a szemelyre szabott jellemzok)
3. Hol (Listak - Fekete - Feher)
4. Mire figyeljunk
5. Mit tegyünk, ha... (FAQ)
6. Kedvezmenyek... (Hmmm..jelszo...ize, bigyo)
...
Allatvedo egyesuletek
Kornyezetvedelmi oldalak
Kapcsolodo oldalak
Es meg sok minden... folytatjatok?

Na ezek most csak gyors otletek voltak... tegnap ejjel nem aludtam, leragadnak a szemeim:)) Ilyenkor nehez gondolkodni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!