|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-06-25 12:47:57
|
42
|
No igen! Amikor Bogit megvettem az Auchanban, az eladó liba váltig állította, hogy a pici kislányt nyugodtan összerakhatom az 1 éves fiúval, hiszen a kereskedésben is együtt vannak!!! Még jó, hogy előtte már olvastam a honlapodat! A mai napig is külön, bár egymás mellett vannak.
Egyébként én olyan heylen még kaját sem veszek, ahol nem tiszták, egészségesek az állatok!
A honlap ötlete nagyon jó! De olyan durva, West End-es esetben nem gyorsabb segítség kihívni az állatvédőket? (Egy kis macera, kellemetlenkedés lehet, hogy segítene az állatokon) Kimennek azok egyáltalán, ha hívjuk? A csineket miért tartják mindenhol zárt terráriumban?! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2002-06-25 12:29:00
|
41
|
Igen.. engem az is zavar, ha a mosomacit (aki tudtommal ragadozofele) artatlan kis hazikedvenckent aruljak.. A hisztis majmkorol nem is beszelve.
Egyebkent szerintem azzal semmit se lehet kezdeni, hogy egy allat nem szokott hozza az itteni klimahoz..
En is tartok pl. csineket, akik nyaron, ha nem hutom oket bizony szenvednenek. Nem is ezzel van a baj. Inkabb azzal, hogyha mar a kereskedo se tudja, hogy kezelje ezeket az allatokat es, ha hulyesegeket mond uj gazdijuknak. Arrol nem is beszelve, ha a rossz tartas miatt mar eleve beteg allatokat ad el. (Errol ha jol sejtem, volt is valami riport a retekklubbon) |
|
Előzmény:
 |
Infomaker
2002-06-25 08:52:19
|
38
|
| Szerintem az lenne a legjobb, ha csak az itthoni klímához szokott állatokat venne mindenki, és akkor nem hoznák ide a kereskedők szenvedni a degut, jegesmedvét, ilyeneket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|