|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-06-25 12:29:00
|
41
|
Igen.. engem az is zavar, ha a mosomacit (aki tudtommal ragadozofele) artatlan kis hazikedvenckent aruljak.. A hisztis majmkorol nem is beszelve.
Egyebkent szerintem azzal semmit se lehet kezdeni, hogy egy allat nem szokott hozza az itteni klimahoz..
En is tartok pl. csineket, akik nyaron, ha nem hutom oket bizony szenvednenek. Nem is ezzel van a baj. Inkabb azzal, hogyha mar a kereskedo se tudja, hogy kezelje ezeket az allatokat es, ha hulyesegeket mond uj gazdijuknak. Arrol nem is beszelve, ha a rossz tartas miatt mar eleve beteg allatokat ad el. (Errol ha jol sejtem, volt is valami riport a retekklubbon) |
|
A hozzászólás:
 |
Infomaker
2002-06-25 08:52:19
|
38
|
| Szerintem az lenne a legjobb, ha csak az itthoni klímához szokott állatokat venne mindenki, és akkor nem hoznák ide a kereskedők szenvedni a degut, jegesmedvét, ilyeneket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|