Keresés

Részletes keresés

ajaj Creative Commons License 2002-06-25 10:07:08 39
Lehetne minel hamarabb, egy viszonylag szinvonalas lapot csinalni? Mert ebben az esetben kaptam igeretet arra, hogy juli masodik heteben belekerulhetne egy erdekes oldalakat ajanlo hirlevelbe, ami 47 ezer emberhez jut el...
A hozzászólás:
SHReK Creative Commons License 2002-06-25 00:50:18 35
ja, és a tárolását is megoldom!! (pl. http://valami.nodesign.hu vagy http://www.nodesign.hu/valami)
:)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2002-06-24 20:14:18 33
Ok... Lesz weblap:))) Az egyetlen bibi, hogy nem lesz netem:)))) Mindegy... Majd megoldom azert a dolgot:)))))

Ok... felhivas.. Weblapkeszito project indul.. Otleteket varunk a topikba + embereket, akik szivesen segitenenek az elkesziteseben, cikkek gyartasaban, nepszerusiteseben, vagy akarmi masban...

Egy dolog biztos... lesz benne egy fekete-lista, egy szürkelista és még egy, a pirospontos kereskedeseknek... persze ezek kozott a kategoriak kozott lesz atjarhatosag:))

Tovabbi otletek? (pl. kornyezetvedelem, allatvedelmi torvenyek es tarsaik + a többi hasonló oldaltol mi kulonboztesse meg ezt az oldalt?)

De jooo, holnaptol enyhul az ido:)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!