|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-06-25 00:52:46
|
36
|
Remek:)) Soooot.... egyenesen szuper:))))))
Mondjuk nekem juli 1-tol feltehetoen csak a suliban lesz netem, vagy meg nehany napig a melohelyen, de emilt tudok majd olvasni es IRL is osszeroffenhet majd minden lelkes allatvedo:))))
Ezt pedig jo lenne meg juli kozepeig lezavarni, mielott jon a nagy hoseg.... |
|
A hozzászólás:
 |
SHReK
2002-06-25 00:48:24
|
34
|
Hali!
ha miniszter lennék, akkor vmi tuti erős állat- és növényvédelmi törvényt csinálnék (tegyük fel, meg is szavazzák...)! Az is bosszant, hogy madarakat is csak akkora kalitkában tartanak, hogy szerencsétlen a szárnyát sem tudja széttárni.... Gyalázatos! Na.
Én bevállalhatom a weblapcsinálás-dolgot, nem egy olyat raktam már össze (itt lehet kukkolni: http://portfolio.nodesign.hu)
pá
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2002-06-24 20:14:18
|
33
|
Ok... Lesz weblap:))) Az egyetlen bibi, hogy nem lesz netem:)))) Mindegy... Majd megoldom azert a dolgot:)))))
Ok... felhivas.. Weblapkeszito project indul.. Otleteket varunk a topikba + embereket, akik szivesen segitenenek az elkesziteseben, cikkek gyartasaban, nepszerusiteseben, vagy akarmi masban...
Egy dolog biztos... lesz benne egy fekete-lista, egy szürkelista és még egy, a pirospontos kereskedeseknek... persze ezek kozott a kategoriak kozott lesz atjarhatosag:))
Tovabbi otletek? (pl. kornyezetvedelem, allatvedelmi torvenyek es tarsaik + a többi hasonló oldaltol mi kulonboztesse meg ezt az oldalt?)
De jooo, holnaptol enyhul az ido:))))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|