Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
drojid Creative Commons License 2002-06-24 21:01:39 6
Sziasztok!
A Blendert én is tudom ajánlani, én lakás látványterveket készítettem vele (animációk), gyorsan lehet vele ilyesmit csinálni, bútorokat tologatni, stb, csak ügyeskedni kell, hogy a fények is korrektek legyenek...
Drojid
Előzmény:
Hülyesamu Creative Commons License 2002-05-03 20:21:24 5
Van egy többlplatformos free 3D proggi:

www.blender.nl

a neten pörögnek róla tutorialok, etc is. pythonban scriptalhető, nem kizárt, hogy lehetne vele "fal"-at stb. csinálni. Ez "látványtervező, s nem CAD, nem fogsz vele kótázni, etc.

egyébkén én kipróbáltam linux /wine alatt az Autocad LT-t, s tök korrektül működött.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!