Keresés

Részletes keresés

Képkovács Creative Commons License 2002-06-24 07:34:56 73
"Gondoltam egy Skylightra, meg egy CirkPolárra"

A Sky helyett a magam részéről egy jóminőségű UV-t vinnék inkább, igaz egyéni ízlés kérdése, hogy a Sky enyhe bíbor elszínezését ki hogyan viseli. Ha sok pénzed van, tengerpartra érdemes megfontolni egy kombinált UV + cirk. polár együttest, mert így egy tubusban mindkettő benne van, kisebb a vignettálás veszélye.

A hozzászólás:
Tie Creative Commons License 2002-06-23 23:39:57 71
Egy hét múlva megyek Görögországba. Abban kérném a tanácsaitokat, hogy a 70-300-as objektívemhez milyen szűrőket szerezzek be addíg. Gondoltam egy Skylightra, meg egy CirkPolárra. Esetleg még valamit vigyek hozzá? (a kisebbik, 35-80-ashoz van néhány egyéb szűrőm is)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!