Keresés

Részletes keresés

lms Creative Commons License 2002-06-19 15:50:57 25
bolond noszemely

nem faj ha bantasz mert tudom hogy tajekozatlansag szulte sertonek szant soraidat.
tegnap delutan nehany oran at sajtoszabadsag volt magyarorszagon. de a velemenyformalok ma reggelre osszezartak. ez az ami leginkabb bant.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2002-06-19 15:44:52 20
Ims Drága!
Ha neked a politikai ellenségeid (mert neked azok vannak , azt már látom, bár lassan nekem is) nehéz órái okoznak örömet, kivánom hogy maradj is ebben az állapotodban. Nem is jár több.
Előzmény:
lms Creative Commons License 2002-06-19 15:32:21 16
hat, elvtarsak es polgartarsak: a baloldal varatlanul nehezen tert magahoz a meglepetesbol: tegnap meg inogni latszottak, de ma delelottre mar zartak soraikat. elokerultek a szakertok, akik soroljak a titkosszolgalati multtal biro vezetoket, akik szerint az 56-os ellenforradalmi szervezkedesre keszulo kollegak es egyeb penzugyesek bemoszerolasa nem ugynokoskodes, stb. a nep pedig megnyugszik: megiscsak jol dontott, meg mindig jobb mint orban aki... aki... szoval jobb.

de azert: szep delutan/este volt tegnap.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!