Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ahntha Creative Commons License 2002-06-18 21:56:45 1
Felhozhatod??

Ezt nem ertem, bocsi :)
Ha van egy árvahaz, es nem akarsz onnan gyereket, akkor felviszed?? :)
Amugy ahol elfer egy ember, ott egy cica is :)

Előzmény:
Csokis Creative Commons License 2002-06-18 18:31:13 0
Nálam ugyan 0 cica helyezhető el, de azért felhozhatom, ugye?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!