Keresés

Részletes keresés

Del__ Creative Commons License 2002-06-19 00:26:03 217
Hali CáPeti!

Igazad volt, csak a vaku magában annyi mint a gép (kb. 125, és akkor még nem beszéltünk a talpról + a vakukarról...). Úgyhogy egyelőre kimarad a vaku, megnézzük mit tudunk csinálni nélküle - legfeljebb majd besegít a Photoshop...:)

ps: köszi a címet, sokat segített

A hozzászólás:
CáPeti Creative Commons License 2002-06-17 08:16:21 216
Szia Del_ !

jól tippeltél ! több, mint maga az A40 ! kb. 350 USD.
http://www.underwaterdigital.net

Előzmény:
Del__ Creative Commons License 2002-06-16 21:03:15 214
No és még1x hali!

Most nézem csak, Te Balin dolgozgatsz? Hát akkor elég problémás lenne vakut vásárolni Tőled nemde? :) Bocsi, ez az apróság elkerülte a figyelmem. Sebaj, azért köszi a tippet, így is rengeteget segítettél, holnap el is nézek a magyar Sea&Sea disztributorhoz (legalábbis ezt írják magukról), aztán meglátjuk mit tudnak szerezni és mennyiért...

üdv

Del

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!