|
|
|
|
 |
Del__
2002-06-19 00:26:03
|
217
|
Hali CáPeti!
Igazad volt, csak a vaku magában annyi mint a gép (kb. 125, és akkor még nem beszéltünk a talpról + a vakukarról...). Úgyhogy egyelőre kimarad a vaku, megnézzük mit tudunk csinálni nélküle - legfeljebb majd besegít a Photoshop...:)
ps: köszi a címet, sokat segített |
|
A hozzászólás:
 |
CáPeti
2002-06-17 08:16:21
|
216
|
Szia Del_ !
jól tippeltél ! több, mint maga az A40 ! kb. 350 USD.
http://www.underwaterdigital.net
|
|
Előzmény:
 |
Del__
2002-06-16 21:03:15
|
214
|
No és még1x hali!
Most nézem csak, Te Balin dolgozgatsz? Hát akkor elég problémás lenne vakut vásárolni Tőled nemde? :) Bocsi, ez az apróság elkerülte a figyelmem. Sebaj, azért köszi a tippet, így is rengeteget segítettél, holnap el is nézek a magyar Sea&Sea disztributorhoz (legalábbis ezt írják magukról), aztán meglátjuk mit tudnak szerezni és mennyiért...
üdv
Del |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|