Keresés

Részletes keresés

kivi Creative Commons License 2002-06-17 20:30:40 816
Véleményem lehet? Megengeded?
Nem próbálom mosni az Audist. Csak nem tetszik az, hogy a politikusok iránti zsigeri gyűlöletből teljesen ártatlan áldozatnak tüntetik fel a Trabantost, és alávaló mocskos gazembernek a politikust (és az ő sofőrjét). Nagyon úgy néz ki, hogy a Trabant (is) hibázott. Nyilvánvaló hogy nem kellett volna ilyen árat fizetnie érte. Az ő tragikus balszerencséje hogy rosszkor követte el azt a kicsi hibát.

A miniszterről: szvsz óriási erkölcsi felelőssége van. Ha jobban szervezi a programját akkor nem kell ennyire sietni. De nem ő vezet. Nem ő itéli meg az adott forgalmi szituációkat. Nem ő dönt úgy, hogy most átmegyünk a piroson, most előzzük a sort, most menjünk 150-el. Nyilván azt mondta vezetőnek, hogy minél előbb érjenek az úticélhoz. Hogy ezt milyen módon oldja meg a vezető, az már az ő dolga.

A hozzászólás:
opportunista Creative Commons License 2002-06-17 04:01:12 812
nem. csak próbálod mosni az audi vezetöjét.
Előzmény:
kivi Creative Commons License 2002-06-17 01:21:14 811
Szerinted én ezt írtam?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!