Keresés

Részletes keresés

opportunista Creative Commons License 2002-06-17 04:01:12 812
nem. csak próbálod mosni az audi vezetöjét.
A hozzászólás:
kivi Creative Commons License 2002-06-17 01:21:14 811
Szerinted én ezt írtam?
Előzmény:
opportunista Creative Commons License 2002-06-16 09:22:33 810
Javaslom, hogy az audi sofôrjét tüntessük ki, legalább tiszti középkereszt vagy vmi hasonló! Elvégre is magas érdekbôl gázolta halálra a trabantot! Ugy kell a parasztnak, minek kanyarodik össze-vissza!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!