|
|
|
|
 |
kivi
2002-06-17 01:21:14
|
811
|
| Szerinted én ezt írtam? |
|
A hozzászólás:
 |
opportunista
2002-06-16 09:22:33
|
810
|
| Javaslom, hogy az audi sofôrjét tüntessük ki, legalább tiszti középkereszt vagy vmi hasonló! Elvégre is magas érdekbôl gázolta halálra a trabantot! Ugy kell a parasztnak, minek kanyarodik össze-vissza! |
|
Előzmény:
 |
kivi
2002-06-16 02:30:09
|
807
|
Audi sofőrjének volt 3 másodperce, ami ahhoz nyilván kevés, hogy megálljon, de ahhoz nagyon sok, hogy az Audi fékezés nélkül belerohanjon
Ebből a 3 másodpercből 1 másodperc a reakcióidő és a fékkészenlét elérése. Marad 2 másodperc (és kevesebb mint 100 méter) a fékezésre. De ilyen sebesség mellett közel 200 méteres fékútra van szükség.
De!!! Ezt a 3 másodpercet én írtam, ennyi kell egy normális (többször tükörbe nézős) kanyarodáshoz. Azt viszont nem tudjuk, hogy valójában mennyivel az Audi előtt lépte át a Trabant a záróvonalat. Merthogy átlépte. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|