Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fuly Creative Commons License 2002-06-12 10:51:24 2
A sugárzási szint jól mérhető, SZVSZ méresd meg.

Nagyobb probléma lehet az, hogy nem megfelelő épités esetén statikailag gázos lehet az épület.

Ha a legutobbi festés 2-3 éve volt, akkor már elöjöttek a repedések, ha vannak.
Ha a festés frissebb, akkor nagyon meg kell nézni.

Előzmény:
Rasman Creative Commons License 2002-06-11 22:26:55 1
Van aki szerint ne vegyek,mert sugároz.Egyesek azt mondják,hogy kevesebbet sugároz,mint a megengedett érték.Most káros az egészségre vagy sem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!