Keresés

Részletes keresés

PETYUS Creative Commons License 2002-06-06 13:10:59 53
Optikailag annyit árthat, hogy az objektív nem ilyen tárgytáv-képtáv viszonyokra van optimalizálva. De azért jó. Ha a kihuzat nagyobb a fókusztávolságnál, vagyis a képtávolság nagyobb a tárgytávolságnál, akkor szokták az objektívet megfordítani, ha lehet.
A hozzászólás:
taszi2hu Creative Commons License 2002-06-06 13:04:02 52
Közgyűrű jó megoldás lehet, és azzal már a 28-80-assal is tudsz makrózni, optikailag pedig nem sokat árthat, mivel nincs benne lencsetag.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!