|
|
|
|
 |
PETYUS
2002-06-06 13:10:59
|
53
|
| Optikailag annyit árthat, hogy az objektív nem ilyen tárgytáv-képtáv viszonyokra van optimalizálva. De azért jó. Ha a kihuzat nagyobb a fókusztávolságnál, vagyis a képtávolság nagyobb a tárgytávolságnál, akkor szokták az objektívet megfordítani, ha lehet. |
|
A hozzászólás:
 |
taszi2hu
2002-06-06 13:04:02
|
52
|
| Közgyűrű jó megoldás lehet, és azzal már a 28-80-assal is tudsz makrózni, optikailag pedig nem sokat árthat, mivel nincs benne lencsetag. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|