|
|
|
|
 |
diesel()diablo
2002-06-04 10:26:13
|
0
|
Benedek Marcsi incl. zongora, nem kell szolfézs (minek?)
06/30-4106949 |
|
A hozzászólás:
 |
Ahntha
2002-06-04 09:51:18
|
-
|
Sziasztok!!
Teljesen el vagyok keseredve. Énekelni akarok tanulni. Simán, klasszikusan. Teljesen kezdő vagyok. Feladtam már hirdetést, de semmi. (Gondolom az énektanárok nem neteznek :)
Bementem zeneiskolába, de elhajtottak azzal, hogy "öreg" vagyok (24 évesen), és teljesen kezdő.
Még szolfézshez sem értek.
Ez van most.
De én énekelni akarok tanulni.
Egy türelmes tanártól, akinek van egy zongorája.
Most komolyan.. ez olyan nagy kívánság??
Vagy aki kiskorában nem tanult ilyeneket, az már soha ne is tegye??
Kérek mindenkit, aki ismer énektanárt,legyen az anyukája, szomszédja, vagy ismerőse, az dobjon meg egy e-maillel az ahntha@freemail.hu címre, vagy írjon ide a topicba!
Előre is köszi mindenkinek.
Ahntha
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|