Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2002-05-30 15:26:40 126
szerintem is a szezon -és az elmúlt évek- legjobb versenye volt...ez a szép Monacoban!
A hozzászólás:
Ayreon Creative Commons License 2002-05-30 15:18:47 125
Istentleenül nagy volt a monacoi futam befejezése: A Mercedes megmutatta, hogy azért még megy valahogy, a Ferrari megverette magát, a BMW hozta a szokásosat (meglepetésre most nem Montoya ért célba) a Renault (Trulli!) végre pontot szerzett, Fisichella iszonyatosan érezte a pályát, Frentzen tesó meg halálra szívatta Barichello-t. Soha rosszabb futamot...
Előzmény:
Attilio Creative Commons License 2002-05-30 14:52:29 124
és a harmadik is é a negyedik is....mekkora szar ez a BAR :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!