|
|
|
|
 |
Attilio
2002-05-30 15:26:40
|
126
|
| szerintem is a szezon -és az elmúlt évek- legjobb versenye volt...ez a szép Monacoban! |
|
A hozzászólás:
 |
Ayreon
2002-05-30 15:18:47
|
125
|
| Istentleenül nagy volt a monacoi futam befejezése: A Mercedes megmutatta, hogy azért még megy valahogy, a Ferrari megverette magát, a BMW hozta a szokásosat (meglepetésre most nem Montoya ért célba) a Renault (Trulli!) végre pontot szerzett, Fisichella iszonyatosan érezte a pályát, Frentzen tesó meg halálra szívatta Barichello-t. Soha rosszabb futamot... |
|
Előzmény:
 |
Attilio
2002-05-30 14:52:29
|
124
|
| és a harmadik is é a negyedik is....mekkora szar ez a BAR :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|