Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
imehesz Creative Commons License 2002-05-29 17:41:25 251
[vincent_vega]
koszi szepen, igy mar egy kicsit azert erthetobb az arkulonbseg.
(egyebkent teljesen amator vagyok, altalanos (kodak) hivoba jarok, csak feltunt, hogy dragabb a FF mint a szines)
megegyszer koszi.

iM!

Előzmény:
vincent_vega Creative Commons License 2002-05-29 16:57:17 249
Az elöhivás nemigen drágább. (Sajtólabor FF leica 350-400? A szines több. Puskás 750?).
A nyagyitás az.
A jó minöségü kézi nagyitásokat megfizettetik. (mondjuk jogosan) Nem összehasonlitható árkategóriában van az automata printeres szines a kézi ff-el (és kézi szinessel). Ring 13*18 48Ft, SLabor 13*18 kézi ~180Ft.

Miért, hova jársz?
Remélem tudtam segiteni.

vincent

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!