Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
azazell0 Creative Commons License 2002-05-24 20:42:43 239
napsütésnél erre a 400-as filmre 16/250-et exponáltam. ez még jó, nem? push, stb. nem volt. meg az előbb olvastam itt, hogy a neopan jól bírja a pontatlan expozíciót.

Ha a képek szemcsések, az azt jelenti, hogy a hívásnál szúrták el, és már semmiképpen nem lesz jó kép a negáról...?

Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2002-05-24 13:26:33 237
azazell0,
valamit nagyon elcsesztek a Soósék, mert ezek a képek nagyon szemcsések, hacsak nem exponáltad 3200-ra és pusholni kellet emiatt...(ajánlom a Kokopelli-t a Liszt F. tér 3-ban, keresd Keve Andrist, ha extra hívási kérésed lenne)
Szóval nemrég nagyítottam 400Neopant 24*30-as Ilford Gallery-re, de a szemcsék alig látszottak.

De ha már FF negatív, akkor Tri-X vagy HP5. A Neopan nekem néha túl lágy. 3 napja XP2-őt is nagyítottam Multigrade-re, szemcse alig, viszont nagyon lágy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!