Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-05-24 08:19:44 232
hát igen :-)
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2002-05-23 13:13:00 226
én is ezt csináltam

Volt egy olyan dobos szárítógépünk, aminek a vászonfeszességét állítani lehetett. Lazára raktam és pofával lefelé behelyeztem. Ehhez tényleg jó vászon kell, bár ha túl laza, akkor bepöndörödhet a széle.
Változatlanul azt állítom, hogy legszebb eredményt a kifeszítéses módszerel kaptam, bár macerás és papírpazarló.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!