|
|
|
|
 |
Attilio
2002-05-27 18:00:55
|
234
|
| Syerintem a yenet sehogy sem lehet kinyerni....jo hogy szolsz....hol a feneben van a mobilom ? ......ahhhhaa ideje lenne bekapcsolni a csorgest... |
|
A hozzászólás:
 |
VonBraun
2002-05-23 19:28:15
|
233
|
Bom dia meus amigos.
Te, Attilio: hogy nem veszed fel a telefonod, az még csak-csak, de hogy a mail-címed is más lett, hát tudod...
Azt kérdeztem volna, hogy milyen módszerrel lehet kinyerni a Tropico cd-ből a zeneszámokat, hogy hallgatható legyen játékon kívül is?
Mil vezes obrigado. |
|
Előzmény:
 |
Attilio
2002-05-23 12:17:47
|
232
|
| de van |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|