Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2002-05-27 18:00:55 234
Syerintem a yenet sehogy sem lehet kinyerni....jo hogy szolsz....hol a feneben van a mobilom ? ......ahhhhaa ideje lenne bekapcsolni a csorgest...
A hozzászólás:
VonBraun Creative Commons License 2002-05-23 19:28:15 233
Bom dia meus amigos.

Te, Attilio: hogy nem veszed fel a telefonod, az még csak-csak, de hogy a mail-címed is más lett, hát tudod...

Azt kérdeztem volna, hogy milyen módszerrel lehet kinyerni a Tropico cd-ből a zeneszámokat, hogy hallgatható legyen játékon kívül is?

Mil vezes obrigado.

Előzmény:
Attilio Creative Commons License 2002-05-23 12:17:47 232
de van

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!