Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2002-05-23 18:28:00 10
Ez tetszik:)) De ez a rikoltozas azert eleg cikisen hangzik:)))))
Előzmény:
KaRmInCa Creative Commons License 2002-05-23 13:37:35 9
Szerintem elég vicces jószág a páva. Az ismerőseimnél lakik egy, szabadon. Egész nap a tükörben nézegeti magát. Időnként mérges lesz a tükörképére, és akkor püföli a csőrével.
Mielőtt rikoltozni kezd (az tényleg érdekes hang), mindig dudál egyet, gondolom hangolni szokott.
Csak szerintem nagy terület kell neki, nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!