Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-05-23 11:41:55 218
elég rövid, és érthető volt :-D
E6-nál ha jól emlékszem, akkor FF hívással kezdődik, utána színhívás, stb.
Akkor itt is lehet variálni a kontraszttal? Vagy esetleg lehetne FF diára hívni?
És mi van akkor, ha az E6 első FF hívását nem az eredeti hívójában hívom, hanem egy szép tónusos FF negatív hívóban, majd folytatom az E6-ot a színhívással?
Remélem nem vagyok nagyon OFF :-)
Előzmény:
dapa Creative Commons License 2002-05-23 11:22:00 216
Remélem elég rövid...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!