Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2002-05-22 20:16:58 6
Szép is az, amikor egy páva sétálgat az előszobában :-))))
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2002-05-18 21:09:25 -
Nagyon szeretnék egy pávát. Nem tudja valaki, honnan tudnék egyet szerezni? JA, és főleg, hogy mennyibe kerül. Nincs véletlenül valakinek egy eladó kispávája?

Köszi:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!