Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
thw Creative Commons License 2002-05-22 10:00:31 0
Szia!

A nagybatyam madarorult, es volt neki egy, majd megkerdezem neked, honnan szervalta. Holnapra vagy delutanra remelem okosabb leszek. Gondolom nem olcso mulatsag, de igazabol fogalmam sincs. Viszont visszakerdezek: nekem szarka kellene, nincs otleted?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2002-05-18 21:09:25 -
Nagyon szeretnék egy pávát. Nem tudja valaki, honnan tudnék egyet szerezni? JA, és főleg, hogy mennyibe kerül. Nincs véletlenül valakinek egy eladó kispávája?

Köszi:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!