Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-05-21 21:17:18 197
Szokott lenni. Nekem van egy sárga 77-es eladó. Kaiser 2000-ért.
Mekkora kell?
Előzmény:
bZolee Creative Commons License 2002-05-21 20:12:51 196
Sziasztok

Tudnatok nekem konkret helyet mondani, ahol tudok venni olcsobb(hama) narancs szurot ff fotozashoz? Fotoborzen szokott lenni ilyesmi?
koszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!