Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-05-10 14:11:53 192
Nekem van szerencsém 13x18-as méretig lehetőségem nagyítani, és így 4x5-ös negatívjaimat is magam nagyítgatom.
Ha van lehetőséged ($$$), akkor vágj bele ;-)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2002-05-10 13:49:42 191
Hali!
Mostanaban digitgepezek de szeretnek venni egy nagyobb formatumu filemes gepet (6x12 vagy 6x17). Regebben hivtam nagyitottam hazilag ff kisfilmet. A hivassal nem lesz gond, de nagyitani lehet e ilyen meretut valahol? esetleg hazilag? vagy eselytelen? Van ilyen formatummal tapasztalata valakinek (roll).
Udv
GL

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!