Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2002-05-10 10:36:52 190
volt egy Tungsram Largiphot (asszem) égő még régebben, az volna az igazi
Előzmény:
SecretBoy Creative Commons License 2002-05-08 08:06:58 189
Igen, opál alatt én a fehéret értettem. De akkor mi a fene az az "opál"? Mindenütt így szerepel. Ezek szerint jó a tök sima égő is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!