Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
HA-SLN Creative Commons License 2002-05-09 18:04:28 1
:-)))
Igen!
Lehet veszek egy repülőt!:-)))
Köszi a jókívánságokat, és én is reménykedem!
Előzmény:
babydevil Creative Commons License 2002-05-09 17:44:25 0
Szia HA-SLN!
Ennyi pénzért már jó kis repcsit lehetne venni! Egyébként ennyiért szerintem gyorsan el fog kelni az ajánlatod. Remélem sikerül.
babydevil

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!