|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Fuly
2002-05-07 11:30:46
|
4
|
A foglaló lényege, hogy amennyiben valamely fél hibájkából nem jön létre a szerződés, a foglalónak megfelelő összeg jár a vétlen félnek.
Magyarul: ha a vevő letette foglalót, de mégse vesz, ugrott a foglaló (marad az eladónál).
Ha az eladó lép vissza, akkor vissza kell adnia a foglalót, valamint ugyanannyit még hozzá, azaz "a foglaló duplája" jár vissza.
Ötlet: valamennyi nyilvánosságot is adj az esetnek, ha lehet. Rádióműsor, ilyesmi. Az is tud segíteni az érvelésben. Talán inkább fizetnek, minthogy jöjjön TV, rádió. |
|
Előzmény:
 |
szinko
2002-05-06 14:18:47
|
3
|
| Kedves Fully! Mit értesz azon, hogy a foglaló duplája jár vissza? Én akarok kiszállni a szerződésből, ami egyébként csaláson alapszik. Szinkó-ci |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|