Keresés

Részletes keresés

Matyika_ Creative Commons License 2002-04-29 17:11:40 3
tavaly volt új album...
1-1 sláger? melyik?
A hozzászólás:
Bitter Creative Commons License 2002-04-28 06:38:04 2
Az túlzás, hogy hallgatom, de megvan 2 lemezük. Mindegyiken van 1-1 sláger, azok jók is. A többi se rossz... Léteznek még?
Előzmény:
Matyika_ Creative Commons License 2002-04-24 16:04:24 -
Hallgatja valaki ezt a félpunk-félpop, néha elég buta, de amúgy kellemes zenét?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!