Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vincent_vega Creative Commons License 2002-04-18 22:24:53 163
szia!
Egy ötlet:
ha nem fanyalogsz a digitális technikától, akkor az Expon-ban megcsinálják neked szines papirra, szinek nélkül. (szombaton megyek az elsö ilyen képemért, majd leirom milyen lett ha érdekel)

pápá
vincent

Előzmény:
kukonya Creative Commons License 2002-04-18 08:23:33 159
Bocs, ha ez az üzenet többször is megjelenik, bár attól tartok, inkább egyszer sem. Mi a bánat az a "nick", amit még aktiválnom kellene?

Sejtem, hogy igen távol van az ideálistól, ha színes negatívról ff papírra nagyítok. (viszont néhány kedvenc képem színesen van) Éppen ezért kérem, aki már próbálta, vagy tudja milyen eredmény várható, ossza meg velem tapasztalatait!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!